Tapanöküz Hanedanı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tapanöküz Hanedanı

Tapanöküz ailesinin fan klübüne hoşgeldiniz. Son derece köklü olan ailemiz tamamen sanaldır.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ben Geldim!

2 posters
YazarMesaj
Selim"Cherub" Tapanöküz

Selim

Ben Geldim! Empty
MesajKonu: Ben Geldim!   Ben Geldim! Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 4:14 pm

Sene 1994' New Born'de herkesi şaşkında çevirerek 4 aylıkken doğdum.Ama 9 aylık boyutundaydım.Tüm kasabı halkını sarsan bu olay üstünde bir de ileri zekalıydım.Üç yaşında matematik problemleri çözmeye başladım.Daha sonra lise yaşıma geldiğimde,üniversiteyi çoktan bitirip yüksek lisansımı almıştım.Tıp ve Kimyaya büyük il duyarım.Ama x-Men çizgi roman serisinin ve filmlerinin sıkı bir takipçisiyim.Bu yüzden kendimi genetiğe yönlendirerek bir gün jean grey gibi biri olmayı hedefledim-erkek versiyonu yani-.İnanılmaz gelişmelere yol açtığım genetikte insan ırkını yüceltecek genetik mutasyonun formülünü buldum.X-men sevgisinden yola çıkarak genetik değişikliği tek x genine bağladım.Böylece cesur bir deneme çalışmasını kendi üstümde yaptım.Üç ay boyunca tüm ucubik deneyleri yapsamdı hiç bir gücü olmadığını farkettim.Bu sevdadan vazgeçtiğim gün,gece geç vakitlerde ve dönerken kütüphaneci Darlen'e saldıran bir kaç yabancı gördüm.Duruma ani mücadale isteiği ile koşmaya başladım ve daha adama dokunamadan adam yerdedir.Diğerleri bunu gördüktelerinde tırsıp benden kaçtılar.Darlen ise hiç bir şeyin farkında olmadan bana teşekkür etti. bunun üstüne duygusal etkileşimlerin gücü tetiklediğini keşfettim ve Homo sapienslerden sonra ikinci bir alt tür olarak Homo superiorı keşfettim.İnternette bu konuda araştırma yaptım-ve vampir kitaplarının sitesinde takılırken(bu site)- bir çocukla(melanter) ile karşılaştım.Melanter ile köklü sohberlimin sonunca kendime bir isim buldum;Cherub

Gerçek bana gelecek olursak.Adım Selim.15 Yaşındayım.İrem'in inadına artık Taylor Swift Seviyorum.Anti-Rihanna'yın ve kesha ve miley ve justin bieber.Pop Müzikte GaGa,Madonna,Brit üçlüsünü savurunum.Onun Dışında Rock değil ama Metal daha çok hoşlanırım.Özellikle Gothiclerden./Anti justin Bieber sayfasına bekleriz( Razz
Elif Tapanöküz

Elif Tapanöküz

Ben Geldim! Empty
MesajKonu: Geri: Ben Geldim!   Ben Geldim! Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 6:23 pm

Hoşgeldinnn (=

Ben Geldim!
1 sayfadaki 1 sayfası